raindog napisał(a):

Heh, tyle pracy, a spot najnormalniej w świecie nudny. No i najlepsze jest to, że z drużyna z ostatniego miejsca, robi się gwiazdy.
Co do strony, moim zdaniem jest bardzo dobra. Można by ją było rozwinąć w kwestii multimedialnej - w sensie - lepiej pogrupowane filmiki, jakieś wywiady; a także przydałyby się częste wypowiedzi jakichś znanych osób kochających Wisłę - tylko nie newsach, ale w osobnym dziale. Co do grafiki, to moim zdaniem jest ok - różni ludzie, różne gusta.
|
Ale przynajmniej przy pomocy obróbki komputerowej mogli po raz pierwszy zapełnić kurnik

A ta kometa nad miastem to pędzi w stronę 2 ligi. Jasne przesłanie.