Temat
:
Kiedy spadnie śnieg? Czyli z serii- wyciągnąć narty z piwnicy
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
269
17.12.2010, 16:57
Troche posrednio z tematem, ale...
Zamierzam kupic jakies uchwyty do przewozu nart na relingach. Polecicie cos ? Czy kupujac juz te uchwyty, w zestawie przewaznie sa te belki w poprzek ?
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic