Temat
:
Wschodnia Obwodnica Krakowa S7
Wyświetl pojedynczy post
Wałek
Junior Member
Od: 05.2006
Offline
#
4
17.12.2010, 15:47
W razie problemów polecam te adresy :
[email protected]
lub
[email protected]
( wtedy piszemy bezposrednio do Ministerstwa Infrastruktury )
Wałek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wałek
Znajdź inne posty napisane przez Wałek