Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6595
Stary 17.12.2010, 15:45
Więc bardzo dobrze Lech zagrał w Turynie (powinien wygrać), u siebie z City i u siebie z Salzburgiem. 9 pktów jak sie patrzy po bardzo dobrej grze.

Odpowiedz cytując