Wyświetl pojedynczy post
bbartt
Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: miasteczko AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6593
Stary 17.12.2010, 15:31
Ludzie, a "strzał" Kosowskiego w meczu z Parmą u siebie to nie było coś w stylu "główki" Arboledy.

Litości. Ani Lech w LE nie gra jakoś genialnie, ani Wisła kiedyś, no może z Schalke na wyjeździe i Interem u siebie.

Zawsze nasi grajkowie, nie ważne spod jakiej bandy mają spętane nogi, czasem coś się uda, bo skoro się kopie piłkę, zawsze coś wpada, a potem są z tego legendy.

Nie ma co się prężyć kto jest lepszy, DZIŚ na topie jest LECH, nam wiślakom przyzwyczajonym do patrzenia na wszystkich z góry, trzeba trochę pokory a naszym grajkom dobrego bata/motywatora.
AP - królewska akademia
Odpowiedz cytując