Wyświetl pojedynczy post
bbartt
Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: miasteczko AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6588
Stary 17.12.2010, 14:49
ale wy się czepiacie zazdrośniki.

Pozdro dla fanów Lecha, daliście rade.

Gratulacje dla Lecha Poznań. Każdy przypadek gry polskiego klubu piłkarskiego na wiosnę to mega wydarzenie.

Wiślacy, po co porównywać nasze wielkie mecze z Parma, Schalke czy Lazio?

Każdy klub pisze swoja piękną historię.
AP - królewska akademia
Odpowiedz cytując