Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6584
Stary 17.12.2010, 13:43
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Elton strzeli hat-tricka i po zabawie
Najpierw musiałby grać.
Losowanie oceniam pozytywnie. Braga to nie jest drużyna która Amice zlekceważy. Będą walczyli na maksa bo nie oszukujmy się w ich oczach to było najlepsze z możliwych losowanie. Wyraźnie koncentrują się na pucharach na czym cierpią wyniki w lidze.
Wydaje mi się że to będzie taka mina dla pyr. Wszyscy będą pompować, że rywal do przejścia, a zostaną rozbici gładko
Ostatnio edytowane przez tofik : 17.12.2010 o godz. 14:00.
..
Odpowiedz cytując