emj10 napisał(a):

Elton strzeli hat-tricka i po zabawie
|
Najpierw musiałby grać.
Losowanie oceniam pozytywnie. Braga to nie jest drużyna która Amice zlekceważy. Będą walczyli na maksa bo nie oszukujmy się w ich oczach to było najlepsze z możliwych losowanie. Wyraźnie koncentrują się na pucharach na czym cierpią wyniki w lidze.
Wydaje mi się że to będzie taka mina dla pyr. Wszyscy będą pompować, że rywal do przejścia, a zostaną rozbici gładko
