Kluvi napisał(a):

myśmy z Lazio grali w IV rundzie wtedy a po niej dopiero nie była 1/8 czasem?
ps racja spr właśnie że potem Lazio grało w 1/4
|
Nie, z Lazio Wisła grała o ćwierćfinał, w którym czekał wtedy Besiktas.
Co do losowania Lecha to teoretycznie najsłabszy zespół z rozstawionych.I po tym co zobaczyłem tej jesieni stwierdzam, że szanse na awans są duże.