Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6581
Stary 17.12.2010, 13:23
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
myśmy z Lazio grali w IV rundzie wtedy a po niej dopiero nie była 1/8 czasem?

ps racja spr właśnie że potem Lazio grało w 1/4
Nie, z Lazio Wisła grała o ćwierćfinał, w którym czekał wtedy Besiktas.

Co do losowania Lecha to teoretycznie najsłabszy zespół z rozstawionych.I po tym co zobaczyłem tej jesieni stwierdzam, że szanse na awans są duże.
Odpowiedz cytując