Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11082
Stary 17.12.2010, 11:17
http://w.obronie.s7.w.krakowie.prv.pl/

Bo nasi politycy regionalni chuja robią i chuja mogą... to weźmy wkoncu sprawy w swoje ręce i podpisujmy się pod petycją do twardogłowych...

Wszyscy wiemy jak jeździ sie po Krakowie, i jak ważne są u nas inwestycje drogowe z punktu widzenia rozwoju miasta...
Ostatnio edytowane przez regan : 17.12.2010 o godz. 11:20.
Tylko Wisła!