Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37284
Stary 17.12.2010, 10:09
picasso napisał(a):Wyświetl post
po pierwsze-co to znaczy duża kasa?
po drugie-c zy wiesz ile z tej kasy za w/w musiało iść na bieżące funkcjonowanie klubu?za te transfery wzięliśmy prawdopodobnie ok 20 mln zł.przez ten czas co nie gralismy u siebie straty klubu wyniosly ok 10 mln zł.nie wiemy ile dostali nowi zawodnicy za podpisy pod kontraktami.nie wiemy czy kasa za transfery wpłynęła jednorazowo czy np za Marcela ma być w dwóch ratach.tak naprawdę nikt na forum nie wie ile kosztuje na funkcjonowanie klubu,ale większość robi transfery...
Wojtas

może przeoczyłem,ale tam nie bylo podane,że o € chodzi.zreszta wydaaje mi się,że to miały być PLN
Na końcu artykułu jest mowa o kwocie 2-3 mln € co jest kwotą raczej nie realną jak na polskie warunki ale to ''fakt'' więc wszystko jest możliwe

Tutaj ten fragment - http://i53.tinypic.com/2qwdc3l.jpg
Na początku jest podane, że 2-3 mln bez złotówek i € dopiero na końcu, wyjaśnione.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując