Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
19856
17.12.2010, 09:45
Siemka,orientuje się ktoś czy elektroniczna giełda krakowska będzie czynna w ten weekend, a konkretnie w niedzielę?
montypajton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do montypajton
Znajdź inne posty napisane przez montypajton