chudy_TSW napisał(a):

Witam ! Mam problem z komputerem mianowicie wczoraj robiłem porządki przy komputerze i czyściłem go w środku (odkurzałem) i po posprzątaniu go i podpięciu wszystkich kabli i włączeniu kompa wyskakuje mi komunikat : DRIVER not found: serial ATA, SATA 1
i jest opcja F1 kontynuuj F2 ... F5 skanuj i wyskakuje coś o skanie memory czy coś tam !
http://i56.tinypic.com/sm55j5.jpg
http://i51.tinypic.com/2na4jrt.jpg
Pomoże ktoś !
|
Też to miałem kiedyś po czyszczeniu kompa. Wystarczyło dobrze podpiąć wszystkie kable i części, które odpinałeś we właściwe miejsca. Zrób to dokładnie.
Z drugiej strony czy wystarczy to u ciebie to nie dam sobie ręki uciąć.