|
Nie wiadomo co przyniesie przyszłość , ale zakładając kolejne dwa dobre sezonu w LE , czyli 11/12 i 12/13 , mogą nam zagwarantować przy zdobyciu 6-7 pkt za sezon w ujęciu krajowym nawet 15 miejsce w rankingu ( obecnie mamy 24) . Daje nam to bezpośrednio 2 kluby w eliminacjach LM oraz tym samym 5 klubów w pucharach . Oczywiście o ile Platini utrzyma swoje reformy , ale na razie wyglądają one na pozytywne eksperymenty . Do tego potrzebne są jednak nie jeden - ale 2 lub 3 kluby w grupie LE . Liga mistrzów w tej chwili nie przyniosła by żadnego zysku poza finansowym . Chociaż kto wie , czy to jednak nie on jest najważniejszy..
Tak jak zresztą mówił Maaskant . Polski futbol jest na fali wznoszącej , a kolejne oddawane stadiony , w szczególności Wisły, powinny tylko zwiększyć potencjał zespołów . Nabór dużej liczby obcokrajowców na pewno tez podniesie poziom piłki klubowej , jednak na mocną reprezentacje bym nie liczył .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.12.2010 o godz. 09:04.
|