Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 17.12.2010, 02:51
obiektywnie patrząc ogromny sukces Lecha, pobili na głowę zmagania Wisły z 2003 roku. Trzeba się z tym pogodzić, że obecnie nic nie znaczymy w Europie w przeciwieństwie do Lecha, który tegorocznymi występami wyrobił sobie niezłą markę. Jak ich nie lubię ale trzeba przyznać, że ich wyniki robią wrażenie
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując