satori napisał(a):

|
predzej mi kaktus na rece wyrosnie niz Wisla wylozy 2-3 banki za Sandomierskiego. 2-3mln to my wylozymy na transfery ale w najblizszych 10 latach.
|
Druga część Twojego zdania jest przesadzona, wszystko zależy od obrotu i sukcesów, jakie Wisła będzie osiągać. Choć z pierwszą się w 100% zgadzam. Prędzej mi kaktus wyrośnie na d... niż Wisła za taką kasę sprowadzi Sandomierskiego.