Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37279
Stary 16.12.2010, 22:34
satori napisał(a):Wyświetl post
predzej mi kaktus na rece wyrosnie niz Wisla wylozy 2-3 banki za Sandomierskiego. 2-3mln to my wylozymy na transfery ale w najblizszych 10 latach.
Druga część Twojego zdania jest przesadzona, wszystko zależy od obrotu i sukcesów, jakie Wisła będzie osiągać. Choć z pierwszą się w 100% zgadzam. Prędzej mi kaktus wyrośnie na d... niż Wisła za taką kasę sprowadzi Sandomierskiego.
Odpowiedz cytując