Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
37278
16.12.2010, 22:09
predzej mi kaktus na rece wyrosnie niz Wisla wylozy 2-3 banki za Sandomierskiego. 2-3mln to my wylozymy na transfery ale w najblizszych 10 latach.
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori