<3 Wisla Kraków napisał(a):

stoję przed problemem pt kupno garnituru.
Zmuszony jestem do kupna w związku z zbliżającą się studniówką,na która zostałem zaproszony .
Na 2 częściowy garnitur bez dodatków chciałbym wydać nie więcej niż
300-500zł. Chciałbym by w sklepie w którym go kupię była opcja zrobienia
poprawek no i żeby był on jak najbardziej klasyczny bez żadnych bajerów,
prążków etc. Gdzie się udać?Co polecacie,jakie sklepy?z góry WIELKIE dzięki za pomoc!!
|
a jak nie znajdziesz na tandecie tak jak kolega wyżej pisał to warto się udać do Pcimia (za myślenicami) sklep z Garniturami "Garnitex" Garnitury już nawet za 280zł i poprawki robią w cenie, wszystko w porządku.