Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6549
Stary 16.12.2010, 21:03
Koniec rozgrywek grupowych, mecz jak sparing, w sumie nawet lepiej ze z 2 miejsca startujemy dalej, ciekawa druzyne mozna wylosowac jutro o 12.

A tak dlla przypomnienia:

http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=989&page=193

Odpowiedz cytując