Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8405
Stary 16.12.2010, 20:48
Ja na miejscu Wisły bym nie wyłożył. Pawełek jest obecnie nie gorszy, tańszy itp. A Sandomierskich trzeba wyławiać poki nie trafią do klubu z czołówki(Jagiellonia takim jest).
Odpowiedz cytując