http://transfermarkt.co.uk/en/nikita...ler_42755.html
A tego piłkarza bym wypozyczył

Zdolny chłopak, do 1szej drużyny Almerii sie nie przebił jak widać. Ale prezentował się np w meczu z nami bardzo dobrze. Na wyjeździe do Hiszpanii piłkarsko na pewno nie stracił.