Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 16.12.2010, 19:51
Cleber był jednym z najbardziej udanych transferów do Wisły w czasach tele-foniki. Lider defensywy, profesjonalista w każdym calu. Nie bojący się wyprowadzania piłki. Będę pamiętać bramkę w derbach, no i zwycięskiego gola z kosmiczną Barceloną.

Mam nadzieję, że teraz ten profesjonalizm pokaże w pracy skauta.

Cleber - obrigado por tudo!
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując