Wyświetl pojedynczy post
dyftong
Junior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: zewsząd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 16.12.2010, 19:28
PAC napisał(a):Wyświetl post
Prawda to że od nowego roku mają już grać na Reymonta?
Jezeli uda sie ptzystosowac hale to tak.
Jak dla mnie to trzeba tylko dolozyc linie dla futsalu oraz mocowania bramek. Do zrobienia w kilka dni gdyby tylko komus na tym zalezalo.
Odpowiedz cytując