Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
dyftong
Junior Member
Od: 02.2003
Skąd: zewsząd
Offline
#
94
16.12.2010, 19:28
PAC
napisał(a):
Prawda to że od nowego roku mają już grać na Reymonta?
Jezeli uda sie ptzystosowac hale to tak.
Jak dla mnie to trzeba tylko dolozyc linie dla futsalu oraz mocowania bramek. Do zrobienia w kilka dni gdyby tylko komus na tym zalezalo.
dyftong
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dyftong
Znajdź inne posty napisane przez dyftong