Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19847
Stary 16.12.2010, 18:49
Nowohucianin^^ napisał(a):Wyświetl post
Jak mam przykładowo 100zł i chcę je wymienić na Euro, to na tablicy kantora patrzę na 'Kupno' czy 'Sprzedaż' ? Bo ja mogę od nich kupować albo im sprzedawać zawsze mi się jebie ;]
Dobra rada, jesli na chłopski rozum chcesz kupić od nich to patrz na tą wyższą cenę.
Odpowiedz cytując