Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
4112
16.12.2010, 18:01
Mam takie pytanie, czy orientuje się ktoś, od kiedy będą sprzedawane karnety na rundę wiosenną i jaka może być ich cena? Interesuje mnie oczywiście sektor G.
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894