Gwiaździsty napisał(a):

|
Pomyłka, nasza jest pięcioramienna a oni mają za symbol sześcioramienną, taką samą jak ci co zakładali klub z drugiej strony Błoń na swojej fladze państwowej.
|
A tutaj dowód na to że 5ramienna gwiazda też jest Masońskim symbolem.
Ale to jest mało istotne i nie chce mi się o tym pisac
http://nowyporzadekswiata.pl/nowy-po...ole-masonerii/