Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 16.12.2010, 17:36
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pomyłka, nasza jest pięcioramienna a oni mają za symbol sześcioramienną, taką samą jak ci co zakładali klub z drugiej strony Błoń na swojej fladze państwowej.
A tutaj dowód na to że 5ramienna gwiazda też jest Masońskim symbolem.
Ale to jest mało istotne i nie chce mi się o tym pisac

http://nowyporzadekswiata.pl/nowy-po...ole-masonerii/
Ostatnio edytowane przez alkoholik : 16.12.2010 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując