@michu-k: tylko, że ja nie instalowałem żadnej łatki 11.2 Mam tylko zainstalowaną łatkę 11.1 i do tej pory gra działała super.
http://www.cmrev.com/newsroom/wiadom...atka-11_2.html tu coś jest i chyba sprobuję wykonać reinstalacje.
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman