Wyświetl pojedynczy post
scofield
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Roztoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5044
Stary 16.12.2010, 16:35
Witam wszystkich. Mam taki problem: gdy chcę wczytać grę to pokazuje mi się taki coś: http://jpghost.pl/Inne-bez tytułu1_1292509428/
a gdy wyłączam gre, to pokazuję się takie coś http://jpghost.pl/Inne-bez tytułu2_1292509641/ i gra się wyłącza.
Proszę o pomoć, gdyż ten save poprostu mam fantastyczny
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman
Odpowiedz cytując