Witam wszystkich. Mam taki problem: gdy chcę wczytać grę to pokazuje mi się taki coś:
http://jpghost.pl/Inne-bez tytułu1_1292509428/
a gdy wyłączam gre, to pokazuję się takie coś
http://jpghost.pl/Inne-bez tytułu2_1292509641/ i gra się wyłącza.
Proszę o pomoć, gdyż ten save poprostu mam fantastyczny


''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman