Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 16.12.2010, 15:19
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze w tym roku może ruszyć budowa nowoczesnego centrum targowo-kongresowego w Czyżynach. Kompleks trzech hal ma dać razem 18 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej.



Projekt: Krzysztof Leśnodorski.
widziałem też to zdjęcie na internecie. Ciekawe gdzie taka piękna puszcza w Czyżynach ;-) - ale inwestycja bardzo potrzebna!
Odpowiedz cytując