Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 16.12.2010, 12:58
Stary, FAKTEM jest to ze piloci nie odeszli po osiagnieciu wysokosci decyzji!!!!!!!!! TO JEST FAKT!!!! ZLAMALI PODSTAWOWE PRAWA PILOTAZU!! Nie widzisz pasa na wysokosci decyzji to odchodzisz na drugi krag!! Lotnisko w smolensku nie bylo wyposazone w ILS, podchodzili na tzw. visual approach. To ze byla mgla, to ze byl uzywany jakis tam meaconing jest nie istotne. Sa na 100 metrach, nie widza lotniska a oni dalej schodza. Jak to wytlumaczysz?
Arugemntem o drzewie.. Wyobraz sobie ze jedziesz samochodem 100km/h godzine a ktos rzuca cegłowke w Twoje auto. Zastanow sie teraz co sie stanie... przeciez ceglowka wazy tylko 2 kg a samochod 1500kg..
Widziales kiedys przod auta ktory zderzyl sie przy predkosci 150km/h z lisem o masie 10kg? Auto nie mialo przodu... Stary, gdzie Ty zyjesz..Skrzydla samolotu nie sa projektowane do scinania "40cm" brzoz.. Skrzydla maja bardzo delikatna konstrukcje. Jakby TU154 lecial dajmy na to 1400km/h to te skrzydla by same odpadly bo nie sa zaprojektowane do pokonywania takich oprow powietrza.. A Ty mi tu piszesz o brzozie... heh.

Dajesz sie strasznie manipulowac "ekspertom", ktorzy w wielu przypadkach "delikatnie" mijaja sie z prawda. Jaki oni maja w tym cel?Nie wiem..Moze polityczny.. Poczytaj troche o samolotach, o katastrofach. Przymsl troche wszystko i dopiero sie wypowadaj w tym temacie.

Jak mozesz dyskutowac na ten temat skoro nie masz podstawowej wiedzy
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując