AYALA napisał(a):

taka postawa, jeśli dotrzyma słowa, jest godna pochwały w dzisiejszych czasach. Przecież piłkarz to "tylko" zawód, który przynosi profity, jednak w słowach Patryka to też przywiązanie do barw klubowych i antagonizmów kibicowskich.
Wszystko by było ok, gdyby umiał zachowywać się z klasą - jak Błaszczykowski czy Sobolewski.
Myślę, że Jemu by to nie zaszkodziło - a Wiśle pomogło.