Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8732
Stary 16.12.2010, 12:42
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Małecki: nigdy nie zagram w Legii
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

taka postawa, jeśli dotrzyma słowa, jest godna pochwały w dzisiejszych czasach. Przecież piłkarz to "tylko" zawód, który przynosi profity, jednak w słowach Patryka to też przywiązanie do barw klubowych i antagonizmów kibicowskich.

Wszystko by było ok, gdyby umiał zachowywać się z klasą - jak Błaszczykowski czy Sobolewski.
Myślę, że Jemu by to nie zaszkodziło - a Wiśle pomogło.
Odpowiedz cytując