Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37270
Stary 16.12.2010, 12:28
nikt z was nie pomyslam że tych 8 skautów może dzialać na takiej zasadzie że są to po prostu zaprzyjaźnieni trenerzy z niższych lig np. 3-4 i po prostu podsyłają ich na zasadzie weźcie tego kowalczyka na testy bo to mój pupilek a ja dzięki temu dostane rabat na meble w jego ojca sklepie meblowym

nie wierze że poprostu od tak dali 8 etatów ludzią którzy nie robią nic innego tylko jeżdzą na mecze niższych lig i naprawde wyławiają perełki które wyróźniają się GRĄ a nie nazwiskiem i znajomościami

wiem jak to wygląda w niższych ligach: Trener a klasowej druzyny z malutkiej miejscowości dzwoni do swojego dobrego kumpla z miasta powiatowego i poleca mu jakiegos tam swojego gracza. wszystko okej jak ten trener ma znajomości to wtedy taką perełke może wysłać na takie testy, gorzej jak jest trenerem z konkretnego wygwizdowa, wtedy nawet jak zadzwoni gdzieś do jakiegoś klubu i powie że ma ciekawego zawodnika który gra w Harnasiu Odrowąż to go poprostu zbędą w najlepszym wypadku..

mam jednak nadzieje że u nas naprawde zaczyna to wyglądać w miare profesjonalnie, a nie tak jak jak to opisałem
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując