crazykaro napisał(a):

W tym artykule:
http://www.dziennik.krakow.pl/pl/akt...-lokalami.html
4 grudnia pisali natomiast ,że zainteresowanie lokalami na ich stadionie było spore już zacierali łapki,ale jak przyszło co do czego to większość potencjalnych najemców się wycofała,zostało tylko dwóch.O imprezach na stadionie też myślą ,ale to obecnie melodia przyszłości.A niejaki Dyktyński specjalista od inwestycji w ich klubie ,który się tym zajmuje stwierdza ,że dla niego sprzedaż nieruchomości to temat z ,którym nigdy nie miał nic do czynienia.
Wystarczy nawet przejechać ul.Focha to gołym okiem widać,że robią jedynie coś w pomieszczeniach na obu końcach tej trybuny.