Wojtas napisał(a):

Mi sie wydaje ze z Holendrami za sterami ten okret jednak bedzie szybciej płynał.
Kazdy wie ze oni przyszli tak "od kopa" majac wookol siebie sam balagan i kadre zupelnie niezgrnaych i zdezorientowanych ludzi.
Teraz kiedy jest czas na rozsadne decyzje i byl czas na poszukiwania -zobaczymy kogo wynajda nam ludzie ktorzy podobno sa 2-3 klasy wyzej w swiatoym futbolu.Licze ze te transfery w koncu cos zmienią bo przed nami wazna runda i walka o Puchary.
|
W prawie wszystkim sie z Toba zgadzam poza jednym. Fakt ze sa podobno 2-3 klasy wyzej w swiatowym futbolu nie spowoduje ze beda odrazu czarowac. Wszak bez kasy to w futbolu ciezko a z ta nadal do konca nie wiadomo jak jest. Ja bardziej licze na to ze beda to transfery jak juz, przeprowadzone po wnikliwej analizie i ze nie bedzie kupowania na postawie plyt DVD i ze ktos tam komus cos szepnal o jakim grajku i ze trzeba go kupic. Oczekiwania wobec duetu z kraju tulipanow sa duze to fakt ale tez trzeba podjesc do tego z chlodna glowa i brac pod uwage realia w jakich przyszlo im pracowac.