Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37267
Stary 16.12.2010, 10:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dobrze Ci sie obiło.
Lepsza oferta dla piłkarza, nie zawsze jest tożsama z WYŻSZĄ PENSJĄ!

Masz przykład aktualny : Nasz klub zorganizował ostatnio testy, chłopaki posiedzieli bodajze 2 dni pograli i rozjechali sie do domu slysząć : "Bedziemy w kontakcie". Dla 16,17-nastolatka łatwiej bedzie pojsc do klubu o wielkiej nazwie gdzie nikt z nim słowa nie zamienił, czy do innego mniejszego z któego trener dzwoni codziennie i pyta czy sie dobrze spało?

Nasi opierając się na wczesnym Cupiale do tego roku myśleli że ściągną tutaj piłkarzy na markę klubu, a tak już niestety nie jest.
Wreszcie ktoś zwraca na to uwagę. 90% tego forum uważa że wystarczy podsunąć pod nos grajkowi kontrakt a ten z bananem na twarzy go podpisze i cyk załatwione. Piłkarz zwraca uwagę na to jak klub go traktuje już na starcie, w negocjacjach. Kasa to jedno ale jakie ma perspektywy gry i życia na miejscu? Zapominacie chyba o tym że zwykle to nie tylko sam piłkarz przyjeżdża gdzieś grać ale za nim jedzie laska, żona, rodzina. W negocjacjach pojawiają się też pytania o udogodnienia związane z życiem codziennym. Gość wraz z rodziną kompletnie zmienia otoczenie na parę lat a wy oczekujecie że w ciemno podpisze kontrakt? Mam nadzieję że klub pod nowymi rządami bierze mocno te aspekty pod uwagę i że dzięki temu będziemy mieć lepszą sytuację wyjściową w rozmowach.
Odpowiedz cytując