Markus napisał(a):

Obawiam się, że to nie jest żadne rozwiązanie. Ta drużyna potrzebuje poważnych wzmocnień w ofensywie i defensywie jeśli ma wreszcie sprostać w sensowny sposób wyzwaniu europejskich pucharów oraz utrzymać i poprawić pozycję w lidze przy coraz bardziej rosnącej konkurencji.
.
|
Mi sie wydaje ze z Holendrami za sterami ten okret jednak bedzie szybciej płynał.
Kazdy wie ze oni przyszli tak "od kopa" majac wookol siebie sam balagan i kadre zupelnie niezgrnaych i zdezorientowanych ludzi.
Teraz kiedy jest czas na rozsadne decyzje i byl czas na poszukiwania -zobaczymy kogo wynajda nam ludzie ktorzy podobno sa 2-3 klasy wyzej w swiatoym futbolu.Licze ze te transfery w koncu cos zmienią bo przed nami wazna runda i walka o Puchary.