Wyświetl pojedynczy post
Maciek(TSW)
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16729
Stary 16.12.2010, 00:22
To jest jakas parodia co oni niby mają tam robic 3 miesiące no byba że caly stadion chcą odpicowac z malowaniem itd?
Odpowiedz cytując