Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Maciek(TSW)
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
16729
16.12.2010, 00:22
To jest jakas parodia co oni niby mają tam robic 3 miesiące
no byba że caly stadion chcą odpicowac z malowaniem itd?
Maciek(TSW)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek(TSW)
Znajdź inne posty napisane przez Maciek(TSW)