Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5037
Stary 16.12.2010, 00:11
podobno problem pojawia się, gdy jest wczytana I liga polska. ja nie wiem, nie uaktualniam w ogóle.
przeinstalujcie gre i sejw będzie działał.

ps. impossible is nothing

Odpowiedz cytując