Niewiem czy nie pora sprawdzic typowania z rzeczywistością , co jednak może byc trudne do przeliczenia , bo raz , każda ocena jest subiektywna , a dwa większość zawodników miała ogromne wahania formy . Nie można przede wszystkim wystawiac oceny zawyżonej przez pryzmat ostatnich 4 kolejek , bo rundę Wisła miała generalnie bardzo słabą .
jedyne w miare obiektywne oceny za rundę jesienna znalazłem na wislaportal
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=19107
z tym że tam jest skala 1-10 oraz nie uwzględniono zawodników którzy rozegrali poniżej 10 spotkań , czyli u nas Jovanicia i Chaveza . Tak to oceny nowo przybyłych kształtują się pomiędzy 2.5 a 3.5 .