Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 15.12.2010, 22:28
A już się obawiałem, że do takiej sytuacji nie dojdzie.
Dziękuję, że byłeś naszym piłkarzem.
Powodzenia Clebi na wiślackie dziś i na jutroi! Dla Ciebie i dla nas.
Odpowiedz cytując