WTF?! Chodzi fama o dwóch transferach z Widzewa. Jeden to Ben Radhia do Rennes za 1 mln euro. To jeszcze jestem w stanie uwierzyć, bo Ben Radhia jest dobry, ale i tak cena wydaje mi się o jakieś 200-300 k zawyżona. Ale drugi transfer, a raczej jego kwota mnie zabiła. Zagłębie Lubin nie ma napastnika, więc chce kupić Robaka... Ponoć złożyli ofertę na milion euro!
Kontynuując widzewskie s-f... Do klubu trafić ma ten gość:
http://www.transfermarkt.de/de/mark-...ler_21419.html