Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 15.12.2010, 22:08
WTF?! Chodzi fama o dwóch transferach z Widzewa. Jeden to Ben Radhia do Rennes za 1 mln euro. To jeszcze jestem w stanie uwierzyć, bo Ben Radhia jest dobry, ale i tak cena wydaje mi się o jakieś 200-300 k zawyżona. Ale drugi transfer, a raczej jego kwota mnie zabiła. Zagłębie Lubin nie ma napastnika, więc chce kupić Robaka... Ponoć złożyli ofertę na milion euro!

Kontynuując widzewskie s-f... Do klubu trafić ma ten gość: http://www.transfermarkt.de/de/mark-...ler_21419.html
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 15.12.2010 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując