Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37260
Stary 15.12.2010, 20:59
picasso napisał(a):Wyświetl post
hmm.ja czttałem ywiad z Lewandowskim w ktorym mowil,że wybierze ten klub w ktorym bedzie miał szansę grania.w Wisle spodziewal się ławki.zreszta pojawiały sie też pogloski,że my dawaliśmy więcej kasy zarówno zawodnikowi jak i klbowi.tak więc z ta lepsza ofertą Kuchenek nie do końca musi być prawda.
Mnie obiło się o uszy, że Pogorzelczyk jeździł do Pruszkowa i opowiadał Lewemu, jak to super mu będzie w Poznaniu. Bednarz pojechał raz z kontraktem i tyle.
Podobnie było z jego transferem do Dortmundu. Trener jeździł z dyrektorem sportowym wielokrotnie do Poznania i namawiał go do gry w Borussii. A Fener i Blackburn dawały więcej pieniędzy.
Odpowiedz cytując