|
Ogryzek, czy zapomniałęs co było pare lat temu?
Kupiliśmy bardzo dobrych graczy i ch**a wyszło, wiec nei dziwię sie ze klub teraz bardziej obawia sie duzych inwestycji. Spokojnie.Już wiecie wszyscy że z Sobiecha taki superpiłkarz będzie?
I nie rozumiem tekstów o pisaniu że odpuściliśmy Lewandowskiego, Lech złożył LEPSZĄ ofertę i tyle.Taki rynek.
Mierzeja żałuje, ale prześledz jego karierę, talent wybuchł dopiero w Polonii Warszawa, tak samo jak talent wybuchł Matusiakowi w Bełchatowie. W momencie gdy Grembocki "powoływał" go do kadry Polski był już piłkarzem Polonii J.W. Warszawa.
2 sezony temu mając do wyboru Niedzialana i Mierzejewskiego kogo byś wybrał....
I ja nie twierdzę by dawac kase na Riosów, Cabrali tylo by z głową wydawac pieniadze, by juz przeszliśmy etap wydawania pieniedzy w błoto!
Ćwielong jak przychodził do Nas miał również opinię wielkiego talentu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.12.2010 o godz. 20:47.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|