szprotson napisał(a):

Czyli zapominamy że w przeciagu ostatnich lat, to my mieliśmy najwięcej MP i byliśmy najlepszą drużyną?
.
|
No ale te tytuły MP wywalczyli w większości Polacy tacy jak Żurawski, Kosowski, Frankowski czy Szymkowiak oraz kilku obcokrajowców
Tak, kiedyś kupowano czołowych polskich piłkarzy do Wisły i była gra
szprotson napisał(a):

A co do Sobiecha. Owszem może zrobic karierę, moze ale nie musi. 1 mln to dla Nas za duzo jak za Polaka.
|
Czyli co? Lepiej dać tą kasę na Riosa, Cabrala czy Mezengę?
Paszporty nie grają
Kiedyś dano taką kasę za młodego Żurawskiego. Warto było czy nie? (Większą jeśli liczyć siłę nabywczą)
Jeszcze raz powtórzę -
paszporty nie grają - skoro był Mierzejewski - szkoda że go odpuściliśmy, tak samo jak Lewandowskiego czy teraz Sobiecha.