Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37256
Stary 15.12.2010, 20:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Czyli zapominamy że w przeciagu ostatnich lat, to my mieliśmy najwięcej MP i byliśmy najlepszą drużyną?
.
No ale te tytuły MP wywalczyli w większości Polacy tacy jak Żurawski, Kosowski, Frankowski czy Szymkowiak oraz kilku obcokrajowców

Tak, kiedyś kupowano czołowych polskich piłkarzy do Wisły i była gra


szprotson napisał(a):Wyświetl post

A co do Sobiecha. Owszem może zrobic karierę, moze ale nie musi. 1 mln to dla Nas za duzo jak za Polaka.
Czyli co? Lepiej dać tą kasę na Riosa, Cabrala czy Mezengę?

Paszporty nie grają

Kiedyś dano taką kasę za młodego Żurawskiego. Warto było czy nie? (Większą jeśli liczyć siłę nabywczą)



Jeszcze raz powtórzę - paszporty nie grają - skoro był Mierzejewski - szkoda że go odpuściliśmy, tak samo jak Lewandowskiego czy teraz Sobiecha.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 15.12.2010 o godz. 20:39.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując