Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 15.12.2010, 20:23
Dziękuje Ci Cleber za godne reprezentowanie mojego ukochanego klubu jakim jest Wisła Kraków, dziękuje za każdą z bramek jakie strzeliłeś (w szczególności Cracovii oraz Barcelonie), dziękuje za każdy wślizg który zrobiłeś, za każdą krople czy to potu czy krwi którą wylałeś. Życzę Ci dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze, i marzę abyś Pracował w Wiśle wiele lat i sprowadzał nam pod Wawel wiele wspaniałych piłkarzy. Miejmy nadzieje, że Twoje pociechy pójdą w ślady ojca i w przyszłości będą godnie reprezentować Ten Klub.

Dziękuje!
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując