Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37246
Stary 15.12.2010, 19:30
jova - niektórzy na forum myślą jednowymiarowo

Uczepią się tezy bez względu na fakty, że wszyscy polscy piłkarze źli, za słabi, na Wisłę, za drodzy itd tak jakby do nas trafiali wirtuozi klasy Iniesty.

Nie chodzi o to żeby grali sami Polacy! Chodzi o to żeby tych którzy są na dobrym poziomie wyłowić. Wyłowić tak jak wyłowiono Peszkę, Mierzejewskiego czy Lewandowskiego.

Pablo84 dla Ciebie
Sobiech ma 20 lat a już w pierwszej rundzie w Polonii zaliczył 6 goli i 6 asyst. Trzeba zaznaczyć ze 2 mecze nie grał z powodu kontuzji i kolejnych 2 z powodu czerwonej kartki. Czyli w 11 meczach zaliczył 12 punktów w punktacji kanadyjskiej Są to statystyki nieosiągalne dla mega talentów takich jak: Mezenga, Cabral czy Rios. (wszyscy ci piłkarze cenę wykupu mają minimum 1 milion euro... czyli są teoretycznie warci tyle co Sobiech)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując