Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.12.2010, 19:00
Hej hej! Dzięki Tees za info. Dziś zadzwonił koleś i powiedział że jutro odbiera moje ps3, z serwisu na 100% działa i albo odbiorę sobie w sobotę, albo mi wyśle - będę miał w Poniedziałek. JUPII!!!! już się nie mogę doczekać
Odpowiedz cytując