Jeden z moich najukochańszych piłkarzy. Profesjonalista. Do tego wspaniałe podejście do kibiców. Cudowny człowiek. Mam nadzieję, że praca skauta przyniesie mu wiele radości, ale i pożytku dla Wisły

No i przede wszystkim życzę mu powrotu do pełni zdrowia. Mam nadzieję, że swoje najlepsze cechy przekazał dalej w genach
Dziękuję za te wszystkie lata.