Wyświetl pojedynczy post
paola87
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.12.2010, 18:50
Jeden z moich najukochańszych piłkarzy. Profesjonalista. Do tego wspaniałe podejście do kibiców. Cudowny człowiek. Mam nadzieję, że praca skauta przyniesie mu wiele radości, ale i pożytku dla Wisły No i przede wszystkim życzę mu powrotu do pełni zdrowia. Mam nadzieję, że swoje najlepsze cechy przekazał dalej w genach

Dziękuję za te wszystkie lata.
Odpowiedz cytując