I parę newsów transferowych z dzisiejszego PS (jeśli ktos nie czytał):
Bonin - podobno chłop dostał ofertę z Legii na 200k Euro rocznie. Dodatkowo trzeba zaplacić: 1 mln PLN za podpis, 0,5 mln PLN Górnikowi za kontrakt i 0,5 mln PLN prowizji menadżerskiej. Wisła podobno może być zainteresowana gdyby udało się jej pozbyć Lobo.
mój komentarz: 2 mln PLN (0,5 mln Euro) i 200k Euro kontraktu to moim zdaniem stanowczo za dużo jak na kogoś kto z założenia miałby byc tylko zmiennikiem. Przy tych cenach Bonin na drzewo.
Hernani - jeszcze w poniedziałek PS donosił że chce 240k Euro kontraktu. Dziś też piszą o 240k ale USD

. To daje około 180k EUR rocznego kontraktu. Tyle tylko że sam piłkarz zaprzecza jakoby miały się z nim kontaktować Wisła i Legia i twierdzi że jego priorytetem jest pozostanie w Koronie.
mój komentarz: wydaje mi się że 180k Eur kontraktu to są okolice maksa tego co można zaoferować piłkarzowi klasy Hernaniego. Jeśli miałyby do tego dojść: kasa za podpis, prowizja menadżerska i kasa dla Korony to może się okazać że jest już za drogo.