Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11068
Stary 15.12.2010, 18:38
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie ,że w Polsce kler to grupa,której w ogóle nie wolno się "czepiać"..
Jak Kopernik napisał jedną książkę to go wyklęli i cztery wieki czekał na rehablitację, więc nie tyle nie wolno co troche strach...