Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline
#
11068
15.12.2010, 18:38
AS82
napisał(a):
Mam wrażenie ,że w Polsce kler to grupa,której w ogóle nie wolno się "czepiać"..
Jak Kopernik napisał jedną książkę to go wyklęli i cztery wieki czekał na rehablitację, więc nie tyle nie wolno co troche strach...
Cichy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cichy
Znajdź inne posty napisane przez Cichy