Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
16726
15.12.2010, 18:21
Odbiegając od tematu stadionu, na stronie ZIS pojawiła się lista wniosków o dopuszczenie do konkursu na hale TS, widnieje na niej 67 pracowni! Ciekawe co zaprezentują na finale;-)
http://www.zis.krakow.pl//zalaczniki....-zest.-wn.pdf
ULTRAS NOWA HUTA
Wicked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wicked
Znajdź inne posty napisane przez Wicked