Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16726
Stary 15.12.2010, 18:21
Odbiegając od tematu stadionu, na stronie ZIS pojawiła się lista wniosków o dopuszczenie do konkursu na hale TS, widnieje na niej 67 pracowni! Ciekawe co zaprezentują na finale;-)

http://www.zis.krakow.pl//zalaczniki....-zest.-wn.pdf
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując